| GinuXDBoy a întrebat:

am o prietena, suntem impreuna de 4 saptamani si merge destul de bine (ne tinem de mana prin oras, prin cartier peste tot ne spunem "te iubesc" de cel putin 15 ori pe zi si ne lu-am in brate la fiecare 5 minute darr....ma pupat doar pe obraz si cand aduc vorba sa ma sarute (pe buze tongue) reactioneaza nush..se mira parca e speriata de bombe si tot timpu imi zice tu faci primul pas si l-am facut de mult si nu stiu ce sa mai fac...cum o pot saruta? PS:a mai avut un prieten si nu s-au sarutat nici atunci prietenul ei a incercat sa o sarute dar a intors fata si nu a mai vorbit cu el si tot ea a suferit o groaza de timp si ma gasit pe mine etc etc si nu vreau sa fac aceeasi greseala va rog ajutati-ma! a si spune cand aduce cineva vorba sa ne sarutam se uita la acea persoana si rade ori spune mai incolo

Răspuns Câştigător
| Vasianasian a răspuns:

Surprinde.o cu ceva si da.i o ventuza.n bot big grin

3 răspunsuri:
| borntotwerk a răspuns:

Cati ani aveti? laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunteti impreuna de 4 sapt si va spuneti ca va iubiti? si nu v ati sarutat niciodata?

| GinuXDBoy explică (pentru suntserios):

Ia a spus ca nu ie momentul protivit si cand am incercat a tras capu si ma lu-at in brate si m-a pupat pe obraz.