| mariian11 a întrebat:

am o problema imi cam place de o fata, nu am mai vorbit cu ea inca dar nu stiu ce intrebari sa-i pun. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Ella3133 a răspuns:

Pai o saluti si tu...o intebi cum o cheama, cati ani are...ce filme`i plac bla bla bla, ce vrei sa stii tu despre eawinking
dar sa nu le pui pe toate de`odata o sa pari un ciudat curios.
Le pui si tu una pe zi sa zicem....de fiecare data cand o vezi o saluti si tu

1 răspuns:
| Fifoita a răspuns:

Pai dui un cadou romantic...sau poate o invitatie romantica intr-un loc romantic, unde se te destainu-i, dar nu prea brusc! O poti speria!