| danaclara23 a întrebat:

Am o problema imi place de un baiat care e la departare si nu prea vorbim nici nu cred ca ma cunoaste el mai vine din cand in cand la cele mai bune prietene alea mele care ii sunt verisoare.Mam tot gandit si am ajuns la concluzia sa le spun lor ca sa ii zica dar nu sunt sigura! voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| anonimiussandicartiozeropmmdy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu prietenele tale si sa le spui ca tie iti place de verisorul lor. Roagale sa te ajute sa te imprietenesti cu el. Daca reusesti sa te imprietenesti cu el iti va fi usor sa ajungi la o relatie cu el.happy Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Cand mai vine la ele ar trebui sa vorbesti si tu cu el. Daca iti sunt prietene bune si ai incredere in ele atunci le poti spune si poate te vor ajuta.

Răspuns utilizator avertizat