| babyloving a întrebat:

Am o problema in dragoste.Eu plac un baiat si i-am spus de ceva vreme iar azi am aflat ca si el ma place dar nu stiu daca vrea sa fim impreuna pentru ca azi la ora de sport un profesor l-a certat si i-au curs cateva lacrimi pentru ca a mai luat 2 note rele azi am mers sa stau langa el sa il linistesc pentru ca deja era rosu la fata. Dupa ce s-a linistit a mers la baieti si nu a mai vorbit cu mine si cand mergeam pe hol era sa ne sarutam din greseala pentru a 3a oara numai ca el e mai inalt ca mine si nu s-a intamplat.Cand treceam unul pe langa altul el nu ma putea privi in ochi si trecea fara sa spuna o vorba.De ce reactioneaza asa?

2 răspunsuri:
| regeleromaniei a răspuns:

Ii este rusine de tine, sau poate ca ii place de altcineva si nu stie pe cine sa aleaga. Vorbeste mai mult cu el si despre lucrurile astea!

| Stefania444 a răspuns:

Pentru ca i-a fost rusine ca l-ai vazut ca a plans.baietilor nu le place sa isi arate si partea sensibila.eu cred ca ar trebuie sa clarifici lucrurule intre voi si sa vorbiti pe fata despre ce o sa faceti. daca sa fiti impreuna sau nu.bafta happy