| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

as dori sa va intreb o modalitate cu care as putea sa ma impac cu o prietena de a mea, eu m-am certat cu ea din cauza altui prieten care a vorbit in locul meu (ca asa sunt unii oameni) si a doua zi nu stiam de ce ma injura de cate ori treceam pe langa si pana la urma am aflat intr-un fel m-am impacat cu ea indirect dar acum cand a aflat trecem unul pe langa altul nu ne salutam dar ne uitam unul la altul.Va rog nu stiu ce sa fac ca sa ma impac cu ea

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Sun-o si propune-i sa te vezi cu ea face 2 face, daca va accepta e deja un pas mare spre reinpacare dar evident oferi un cadou mai consistent, parfum etc. Si cere-ti scuze in fata ei si nu fi fals cu ea fi tu insuti!

| DanielGeorgeGD94 explică (pentru Anonimuserr):

Mersi de sfat o sa tin cont

| anonim_4396 a răspuns (pentru DanielGeorgeGD94):

Funda? Daca vrei

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Vorbeste cu ea, eventual cheam-o intr-un loc sau da-i un mesaj lung undeva unde sa poti lua legatura cu ea si spune-i deschis cum aia iti voiau raul sau cauza pentru care au injurat-o si ca tu nu ai nimic cu ea, ba chiar iti e foarte draga si nu i-ai face rau in niciun fel.

| DanielGeorgeGD94 explică (pentru Adry05):

Tin cont de orice sfat pe care mi-l dati