| fofinha a întrebat:

am o problema la cara sper ca ma puteti ajuta. sunt intr-o relatie de 5 luni si ceva, cu cateva zile in urma prietenul meu mi-a spus ca nu vrea sa ma vada suferind. i-am ps cateva intrebari pentru ca mi s-a parut ca ceva nu este in regula dar raspunsurile lui nu m-au convins mult. mi-a spus ca nu vrea sa ne despartim si ca tine la mine. nu stiu de ce mi-a spus ca nu vrea sa ma vada suferind voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Leonard23 a răspuns:

Probabil ti-a spus asta pentru ca te iubeste,sau cine stie? ti-a spus-o ca sa iti dea de gandit!winkingTu ii cunosti caracterul,poate ii place sa te tina putin incordata sa vada cum reactionezi,sau poate se joaca cu tinehee hee, oricum tine-ne la curent pe parcurs cu mai multe detalii si vom incerca sa deslusim misterul, multa bafta!

| fofinha explică (pentru Leonard23):

De obicei se joaca cu mine cu chestii care stie ca nu.mi plac. ne certam desori din cauza asta. stie ca sunt foarte geloasa dar imi vorbeste mereu de alte fete. de exempu saptamana trecuta i-a trimis un mesaj celei mai bune prietene a mea intrebando ce face stiin ca eu sunt langa ea. m-am suparat foarte tare cand am vazut, iar el a inceput sa rada spunand ca a fost doar ca sa vada cat de mult tin la el dar de data asta nu mi s-a parut o gluma, a vorbit foarte serios. sad

| Leonard23 a răspuns (pentru fofinha):

Mda, tipic masculinhee hee

6 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Probabil si-a gasit pe alta. Spune-i sa fie sincer cu tine si sa-ti spuna adevaratul motiv, macar sa stii ce se intampla cu adevarat.

| Leonard23 a răspuns:

Mersi pentru fundawinking prima mea funda

| mirela26 a răspuns:

Are mustrari de constiinta

| adda2678 a răspuns:

Probabil ti-a gresit cu ceva fara ca tu sa stii si acum are mustrari de constiinta, daca tu nu ti-ai dat seama, pentru noi care avem si mai putine detalii este mai greu de aproximat