| axxy a întrebat:

Am o problema si va rog din suflet sa ma intelegeti pentru ca prin asta nu am mai trecut si nu credeam ca o sa trec.Sunt cu un baiat de 7 luni, eu am 16 ani el 17.Relatia a mers mereu bine, comunicam foarte bine, nu aveam probleme, relatie pe care oricine si-ar dori`o, inainte de toate tin sa precizez ca eu sunt virgina, el nu.Nu am avut contacte intime cu el decat atingeri, mangaieri...nu am facut sex oral, etc. Dintr-o discutie prosteasca cu el imi tot spunea ca face nu stiu ce combinatii cu fetele etc, am crezut ca glumeste dar am insistat, pana mi-a spus ca are si el nevoile lui si cu mine nu isi permite sa si le satifasca sau sa imi ceara sa fac cu el sex oral etc, ca pe mine ma iubeste si ma respecta si ca nu s-a bagat cu mine ca sa faca sex.Si ca pentru el acele c****e nu inseamna nimic pentru el pentru ca atata timp cat nu are sentimente nu vede nimic grav.Eu numai stiam ce sa fac, l-am intrebat nervoasa " de cate 200 de ori m-ai inselat?straight face" atunci si-a iesit din fire si mi-a zis sa am grija ce zic. Mi-a zis ca atunci cand voi fii pregatita sa fac sex atunci vom face si sa fiu sigura ca atunci nu va mai face asa ceva pentru ca nu o sa aiba de ce. Mi-a zis ca trebuie sa-l inteleg si ca pana acum mai putin de o luna el nu a facut nimic cu alte fete, dar acum numai poate.Eu nu am trecut prin asa ceva... mi-a zis ca nu are nevoie de o c****a langa el ci o fata cuminte ca mine, dar daca e asa, de ce se mai duce la c****e alea?straight faceNu inteleg, incerc, dar nu pot sa inteleg! Poate ma lamureste cineva.sad va rog mult si va multumesc ca m-ati ascultat.

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Raspunsul meu o sa fie diferit fata de al celorlalti si s-ar putea sa fiu singura care gandeste asa. Eu il inteleg, inteleg ca are nevoi si etc. mai ales ca stiu cum sunt baietii la varsta asta. Nici mie nu mi-ar surade ideea, dar gandeste-te la partea pozitiva, el putea sa te lase ca sa se duca sa isi faca o iubita cu care sa si-o si traga, dar el a ramas cu tine si se duce la cur.ve. Pana la urma nu are ce sa simta pentru alea, sunt niste panarame care o fac cu 5 pe zi (si mai mult). El tot la tine tine, ti-a si recunoscut...
Acum e alegerea ta daca vrei sa il intelegi sau sa-i spui "daca ma iubesti nu mai faci asta". Si inca ceva, noi spunem "daca ma iubesti nu mai faci aia...", dar te-ai gandit si la el? Poate gandeste si el "Daca m-ar iubi, nu mi-ar impune chestii". Cum am spus, probabil o sa ti se para ciudata afirmatia mea, dar am spus ceea ce gandesc. happy

| TitiDrLove a răspuns:

Te sfatuiesc sa o lasi balta.sunt baiat. dar nu mi se pare oke sa fiu cu o fata si sa ma f. cu altele doar ca ea nu face asta cu mine. Inseamna ca tipul e obsedat sa te f. a. Fii fata desteapta, capul sus sa nu ii cazi in plasa happy Ar fi foarte fericit.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Bine, are si el nevoi, dar in timp ce era cu tine nu trebuia sa se duca la alte fete. daca pentru el nu inseamna nimic acele lucruri pe care le face, atunci inseamna ca nu te merita.parerea mea este ca iubirea dintre 2 oameni nu se rezuma numai la sex. Spune-i ca daca te iubeste, va astepta pana esti pregatita. Daca va spune ca nu mai poate astepta, inseamna ca nu te meritawinking
bft:*!

| noktambul a răspuns:

Tu esti de vina, pentru ca il provoci la astfel de discutii. Ce e aia ca "decate 200 de ori mai inselat"? Daca cu tine se comporta ca un gentleman, de ce il starnesti cu astfel de intrebari? Si tu de unde stii ca el se duce la curve (ceea ce nu ar fi chiar de condamnat)? Ai dovezi, sau sunt doar banuielile tale si laudele lui de cocosh? Ia mai gandeste-te un pic. Si da-i bucatica ta cand crezi tu ca o merita si numai atunci, nu cand ti-o cere el. Ca la motive de astea "ca daca nu mi-o dai, ma duc la alta" ii poti foarte bine replica cu "daca nu ai rabdare, lasa ca o sa-mi gasesc eu pe cineva care o sa aiba rabdare"!

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Stiu cum e...
murii daca ar sta si el fara sex? scumpa, la 16 ani esti un boboc, nu esti nici macar in floarea varstei, vorbeste deschis cu el, roaga-l sa te inteleaga si pe tine, daca te respecta si se va mai duce la nimeni exista si alti baieti virgini, sau care pot astepta...
bafta.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Ai prins pr05tu laughing tine de el ca altu nu mai gasesti ca el laughing saracu de el

| Florry19 a răspuns:

Noi fetele cerem mereu să film înţelese şi de multe ori ne gândim doar la noi. Dar în aceiaşi măsură şi băieţii trebuiesc înţeleşi. Mai ales că şi-a început viaţa sexuală el acum nu te poate aştepta la nesfârşit. Deja a stat şase luni fără sex [cum am înţeles din mesaj]
De ce toată lumea condamnă băiatul? Eu nu înţeleg!
Cine zice că dacă nu o aşteaptă, nu o iubeşte, cred că nu este destul de matur/ă să înţeleagă şi nevoile unui băiat.
Aşa că draga mea, decât să îţi fi propus să faceţi dragoste cu o condiţie de genul : 'dacă nu, să uiţi de mine ', mai bine aşa. Gândeşte-te că după ce voi staţi, vă jucaţi, mângâiaţi, etc. el pleacă de la tine cu anumite dureri [dacă nu ajunge la final] şi cred că s-a săturat.
Acum eu nu te îndemn să te culci cu el! Doamne fereşte! Treaba asta o să o faci când o să fi pregătită.
Te pupăcesc şi ai grijă!

| newname a răspuns:

Daca te iubeste o sa astepte chind vei fi pregatita doar ca daca se duce la alte fete inseamna ca tu esti o jucarie pentru el

| Inarf a răspuns:

Buna :d Ca Orce baiat are nevoie de asta. pentru el acele fete nu inseamna nimic te asigur de asta, tine de el ca baiatu te iubeste si nu vrea sa isi bata joc de tine. dar intelege-l si tu care nevoie. daca nu vrei sa se duca la altele o poti face tu cu el si atunci nu ar mai avea de ce sa se duca la altele.

| Inarf a răspuns:

Heii :* Primesc funda?!:*

| LittlEAngeL_2780 a răspuns:

Daca te iubeste, te asteaptawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E si o chestie de stapanire, eu mi-am inceput viata sexuala cam acum 8 luni si de atunci nu s-a mai intamplat nimic, deci depinde si de el chestia asta, daca te iubeste nu mai pune problema atat de des, daca nu vrea sa inteleaga eu zic sa il lasi, iar pe tine te sfatuiesc sa mai astepti...

| alexandrion_6068 a răspuns:

Intradevar nevoile fizice pot uneori sa te fac sa apelezi la alta dar nu sunt de parere ca a procedat corect ar fi trebuit sa aiba rabdare cu tine nu sa se duca la alta eu zic ca daca a facut asta o data o va mai face chiar daca te vei oferi lui intr-un final nu ii sta in fire sa fie loial si poate ai merita ceva mai bun decat sa fi inselata pentru ca el nu se poate abtine