| axxy a întrebat:

Am o problema si va rog din suflet sa ma intelegeti pentru ca prin asta nu am mai trecut si nu credeam ca o sa trec.Sunt cu un baiat de 7 luni, eu am 16 ani el 17.Relatia a mers mereu bine, comunicam foarte bine, nu aveam probleme, relatie pe care oricine si-ar dori`o, inainte de toate tin sa precizez ca eu sunt virgina, el nu.Nu am avut contacte intime cu el decat atingeri, mangaieri...nu am facut sex oral, etc. Dintr-o discutie prosteasca cu el imi tot spunea ca face nu stiu ce combinatii cu fetele etc, am crezut ca glumeste dar am insistat, pana mi-a spus ca are si el nevoile lui si cu mine nu isi permite sa si le satifasca sau sa imi ceara sa fac cu el sex oral etc, ca pe mine ma iubeste si ma respecta si ca nu s-a bagat cu mine ca sa faca sex.Si ca pentru el acele c****e nu inseamna nimic pentru el pentru ca atata timp cat nu are sentimente nu vede nimic grav.Eu numai stiam ce sa fac, l-am intrebat nervoasa " de cate 200 de ori m-ai inselat?" atunci si-a iesit din fire si mi-a zis sa am grija ce zic. Mi-a zis ca atunci cand voi fii pregatita sa fac sex atunci vom face si sa fiu sigura ca atunci nu va mai face asa ceva pentru ca nu o sa aiba de ce. Mi-a zis ca trebuie sa-l inteleg si ca pana acum mai putin de o luna el nu a facut nimic cu alte fete, dar acum numai poate.Eu nu am trecut prin asa ceva... mi-a zis ca nu are nevoie de o c****a langa el ci o fata cuminte ca mine, dar daca e asa, de ce se mai duce la c****e alea?oh go onNu inteleg, incerc, dar nu pot sa inteleg! Poate ma lamureste cineva.sad va rog mult si va multumesc ca m-ati ascultat!

7 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Greu de gasit fete ca tine si esti de apreciat.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Cred ca esti c-am idioata inca mai esti cu un prost care isi bate joc de tine si cand e cu tine se gandeste la altele.Pana sa nu se fabrice prezervativele toti se puteau abtine pana dupa casatorie si acum gata nimeni. Vrea o fata cuminte care sa fie o fraiera si sa faca cum zice el si te-a gasit pe tine.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Nici macar nu ti-ai dat seama ca atunci cand iai spus: de cate 200 de ori m-ai inselat? el ti-a spus ai grija cum vorbesti in sens ca iti da una sau te paraseste...

| Pitic a răspuns:

Hm esti sigura ca nu a spus asta doar ca sa te convinga sa te culci cu el? poate e chiar virgin baietilor le este foarte rusine sa recunoasca, ca sunt virgini deja la 17 ani parca ar fi o crima sa fi baiat si sa fi virgin.
Mda, baiatul poate chiar tine la tine si isi doreste sa faca sex cu tine nu stie cum sa iti spuna sa nu te superi dar tot odata vrea sa para macho sau asa ceva da nu prea tine cel putin mie nu mi se pare ca e vre, o smecherie pe capul lui daca se duce la cwrwe ci o lipsa de respect fata de tine care esti iubita lui.
Sunt fete care accepta ca iubitii lor sa mearga la alte femei pentru ca ele nu vor nu se simt pregatite nu stiu nu vor s afaca sex cu ei sau nu le pot indeplinii anumite fantezii sexuale.
Cred ca ar fi trebuit sa iti spuna inainte sa mearga sa disucte cu tine sa iti cera voie desi mi se pare absurd sa iti ceara voie s ase duca sa te insele. Insa are si el anumite nevoi u esti micuta nici el nu e mare rau, u nu trebuie sa faci nimic din ceea ce nu iti doresti oricat ti.ai dorii s ail faci fericit oricat l.ai iubii, trebuie s ate respecti pe tine asta il va atrage mai mult, si prin asta mi, am dat chiar mie o lectie.
Iti multumesc pentru ca ai postat intrebarea!
Trebuie sa faci ceva sa il tii aproape de tine, poate sa petreceti mai mt timp impreuna sa fiti mai romantici nu porno, mai intimi dar nu pornoo!
Bafta copilasi love struck

| ytalyanu a răspuns:

Pai poate nici nu se duce la c*******e alea e doar un pretext, ce nu intelegi face tot posibilul sa cedezi, ai mare grija ca dupa ce vai face sex cu el nu va mai fi la fel se va schimba, eu ati spun din experienta, multa bafta

| NCL a răspuns:

Sincer nu il inteleg. pe tip. 1. nu vrea sa te forteze pe tine pentru ca te iubeste si na esti a lui te asteapta. dar dc se duce la atatea? cand esti pregatit sa faci pasul mare cu el. desi nu te sfatui pune-l sa isi faca un control ca sa fii sigura ca nu are vreo bolicika cevahappy ce zici? :*

| bogdan72 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat ai putea totusi sa faci sex cu el (macar oral - daca vrei sa ramai virgina). Vei vedea o imbunatatire imensa in relatia voastra si te va iubi mai mult ca niciodata.
Asta era un sfat; eu unul ma indoiesc ca are si nu stiu cate curve sa se duca la ele. Ar trebui sa fii sigura de chestia asta inainte sa il crezi.