| alyskumpy a întrebat:

happybuna TPU.am revenit printre voi cu o intrebare care ma cam framanta happyacum 2 saptamani am avut un contact sexual cu prietenul meu, ne-am protejat dar cand a ejaculat a scos rapid afara din mine si s-a rupt prezervativul. nu a lasat in mine deloc din cate ne-am dat noi seama pentru ca tot a picurat jos.acum mi-a venit ciclu dupa 2 saptamani de la act si e normal ca acum trebuia sa-mi vina.credeti ca e posibil sa fi ramas? poate a picurat putin in mine desi nu prea cred pentru ca prez s-a rupt in afara big grin ar fi prea devreme sa nu-mi fi venit ciclu daca eram insarcinata? sau nu-mi venea? plsss help big grin funda!kiss

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Poti sa faci un test de sarcina (il iei de la farmacie, nu e scump) ca sa fi sigura. Dar daca tu zici ca s-a rupt prezervativul dupa ce a scos-o nu-ti fa griji. Si data viitoare cumparati prezervative de calitate, alea nu se rupt asa usor si va scuteste de grijiile pe care le ai tu aucm.
Sper ca team ajuat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă ți-a venit menstruația și se prezintă ca înainte (cantitate, culoare), nu există nici cea mai mică șansă să fi rămas însărcinată.
Aveți mai multă grijă data viitoare. Folosiți un lubrifiant pe bază de apă, pentru a preveni ruperea prezervativului.
Baftă!

| Yukari a răspuns:

Parerea mea este ca poti sta linistita pentru ca nu esti insarcinata, dar daca doresti sa fii sigura iti poti lua un test de sarcina deoarece nu costa mult.

| biscuite16 a răspuns:

Eu zic ca daca ti-a venit ciclul, nu esti insarcinata.dar aveti grija pe viitor