| anonim_4396 a întrebat:

am sa pun o intrebare din partea fratelui meu:
"salut TPU! as vrea sa-mi dati un sfat, este o fata la mine in liceu mai mica decat mine cu un an si pana acum am vorbit de cateva ori, a intrat pe mine pe mess de vreo 2 ori si cand ma vede pe hol imi zambeste larg, eu nu o prea plac, nu ca nu e frumoasa dar nu vreau pe nimeni acum. credeti ca ea ma place? nu as vrea sa-i dau semnale false."

2 răspunsuri:
| Alexandraa0 a răspuns:

Te place dar cred ca intrebarea era pentru tine

| AlleAlecsandra a răspuns:

După cum ai descris-o pe acea fata, s-ar putea sa te placa. Dar dacă tu nu o placi, încearcă sa tii relația de prietenie cu ea. happy Succes!