| DianneDDi a întrebat:

Am sa va rog sa cititi 2 minutele si sa ma ajutati cumva mi-ati putea reduce din tot stresul meu acumulat in ultimele nopti.Am facut sex neprotejat, niciodata nu s-a terminat in mine dar au mai fost dati in care am reluat dupa ejaculare dar el mereu s-a spalat.Problema este ca ciclu imi intarzie de cateva zile.Luna trecuta mi-a venit fix pe 16 noiembrie ceea ce trebuia sa imi vina de pe 13 decembrie si azi suntem deja in 15, 2 zile de intarziere.Sunt intr-un continuu stres total si mi-e foarte frica(am ciclu regulat) si am doar 17 ani sad. Un raspuns cer, doar atat, sunt sanse sa fii ramas insarcinata sau este doar o dereglare?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Iulifcsb a răspuns:

Nu sunt sanse sa fi ramas gravida :*, e doar o dereglare asa ca stai linistita :*

| DianneDDi explică:

Nu pot, am o stare de neliniste totala sad. desii de aproape jumate de an facem la fel, de ce acum sa se fi intamplat asta