| ionelutza95 a întrebat:

Am si eu întrebare, am o relație cu un baiat de aproape un an de zile care este plecat din tara si de un timp încoace seara cand vorbim la telefon ma intreaba daca poate sa isi faca" laba".Ce ar trebui sa ii spun? Cum ar trebui sa ma comport? Si mai zice daca il iubesc si asa.
Nu vreau răspunsuri la misto.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista posibilitatea ca el doreasca sa-ti excite imaginatia si in acelasi timp sa-ti incite dorintele si sentimentele, gandindu-se ca este posibil ca anuntandu-te ca se masturbeaza, el de fapt doreste ca tu sa-i ceri sa iti arate la webb cum o face. Poti sa-i spui ca ti-ai dori sa-l vezi (nu si in ce mod) fiindca il iubesti.

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Cred ca e un baiat extrem de politicos, din moment ce iti cere permisiunea pentru chestia asta happy

| mihai69 a răspuns:

Măi, dacă vorbiți despre vreme, mâncare, serviciu etc. și vrea să-și facă laba, mie unul mi s-ar părea cam ciudat.
Dar dacă vorbiți despre voi, dragoste, sex și altele, atunci chiar ar avea o logică dorința lui.
Ce să-i spui? asta numai tu știi. Poate nu ești de acord cu asta și e mai bine să-i spui. Dar dacă nu ai nicio problemă - zi-i să-i dea tare!
Înclin totuși să cred că nu prea te încântă ideea, altfel nu puneai aici întrebarea asta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca totusi din moment ce te intreaba asta are incredere in tine si vrea permisiunea ta big grin

| TrăieşteClipa a răspuns:

Nu are toate oițele acasa, dar din moment ce sunteți cuplați bănuiesc ca va meritati unul pe altul.

| Klandestin a răspuns:

El vrea sa eu faci tu, doar ca esti departe de el. Si deja il doare ouale