| Șhoghetăn a întrebat:

Buna TPU.sad Am si eu nevoie de ajutor in dragoste nu stiu ce sa fac toti imi zic sa aleg cu inima dar pana mea nu pot.sad
Sa incepem asa: Eu stau cu un baiat de aproape 3 luni dar ne-am cam certat si nu prea ne mai vedem si am inceput sa nu mai simt nimica puternic pentru el si eu acuma o luna am cunoscut un baiat si de cateva zile tot ies cu el afara numai noi doi si fix azi nu stiu cum dar m-a sarutat si m-am lasat purtata de val. Acuma nu stiu ce sa fac crying o gramada de oameni imi zic sa aleg cu inima dar gandu meu e la baiatu de azi pe nume Robert si cand ma gandesc la prietenu actual pe nume Ionut nu stiu adica simt ceva ciudat si imi da o senzatie de plans. Ajutorrrrrrrrrrrrr crying((((((

Răspuns Câştigător
| Zozole123 a răspuns:

Eu una as zice sa te mai gandesti.da, trebuie sa iti asculti inim chiar daca nu ea nu iti v-a zice cu certitudine pe cine sa alegi..acum tu faci ce vrei..intrebarea este..mai tii la Ionut?thinking adica senzatia aia de plans nu e degeaba...in orice caz tu trebuie sa te gandesti destul de bine la alegerea pe care ai facut-o. Poate ca ai doar o atractie fata de Robert si nimic mai mult, ceva trecator. uite eu iti spun asa : Tu alege pe cine vrei, totusi 3 luni cu un baiat inseamna ceva.

7 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

Ramai cu Robert,, vei fi mai fericita,,, aici tie inima

| neutrino a răspuns:

Eu zic sa plangi pana te vei linisti si apoi sa iesi cu amandoi, alternativ, pana te vei hotara si poate ca ai sanse sa apara al treilea Fat Frumos.

| grab a răspuns:

Daca te-ai lasat purtata de val inseamna ca valul a fost puternic si esti libera sa surfezi in continuare fara probleme si fara resentimente.

Aluia de te certai mereu cu el i-au venit mintile la cap sa isi dea seama ca in cazul fetelor trebuie sa alegi: ori ai dreptate ori ai o relatie!

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa... Te calmezi happy Iti voi zice cum stau treburile tongue :

Daca il iubesti pe baiatul de astazi, Robert, de ce stai? Nu iti pasa de altceva tongue Deci aici se exclude direct Ionut tongue Dar mai bine nu alege din prima. Fa alegerea cand vei simti ca trebuie facuta happy.

| Șhoghetăn explică:

Poi uite ce am facut eu in timp.Mie imi place sa spun adevaru in fata frate daca o iau pe ocolite tot acolo ajung si se ajunge mai rau...i-am spus lu Ionut ce s-a intamplat si a zis asta e sa ma duc la el si eu i-am zis,, asa faci? " si el a zis ca da asa face ca e normal pentru ca l-am facut pe la spate.dar eu nu l-am facut pe la spate sad deci va dati seama ca totu s-a dus cu Ionut, asa ca raman cu Robert pana cand va fi asta e.sad

| BitZzu99 a răspuns:

Decii eu is in aceiasii situatie imi place de o fata de multaa vreme de vreo 2 ani si ea ma place la fell de mult da ne intelegem prea bine si nu neo recunostem nici unu ca ne placem dar cu totu toata ziua is cu ea in brate o pup pe obraz ea la fel si ieri am fost la un prieten cu 3 baieti si 4 fete si am sarutat o fata de mai multe ori pentru ca eram prea ametit de la alcool si fata de caremi place a aflat si eu ma gandesc ce sa fac eu acuma.

| Marii99 a răspuns:

Buna, eu te-as sfatui sa ai mare grija ceea ce alegi caci viitorul tau drum il vei putea imparti cu unul din ei sau cu niciunul e alegerea ta care din cele trei variante alegi.....eu in locul tau l-asi alege pe Robeert caci din cate ai spus cu actualul te cam certi dar e doar o obs din partea mea alegerea reala e luata de tine.....SUCCES! :*