| RobeBeta a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor.Plac un baiat de ceva luni de zile, i-am zis in urma cu ceva vreme ca imi place de el si el mi-a zis ca el nu ma place si ca este mai bine sa ramanem prieteni.De la ziua mea, adica din 20 April, nu este zii in care sa nu vorbim si sa ne vedem.Acum 3-4 saptamani am mers la el cu o prietena si cu inca un baiat. In acea seara am dormit la el. In seara aceea el m-a sarutat. Dupa inca cateva zile din nou ne-am intalnit si iarasi m-a sarutat. Si acum 3 zile ne-am intalnit la o cagea si a zis catre mine daca nu raman in seara aceea la el. Si eu am zis ca de ce nu!happy Bun si facut! In acea seara am ramas la el si toata noaptea ne-am sarutat! Acum nu stiu ce sa cred...ma place ori vrea sa-si bata joc de sentimentele mele fata de el?

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

Ar trebui sa porti o discutie serioasa cu el. Spune-i sa nu isi bata joc de tine si sa iti spuna clar daca te iubeste sau nu. Nu poti continua asa...

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu, dar este incapabil de mai mult.