| YourBaby a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere ca sincer am anumite indoieli in legatura cu un lucru! Vorbesc cu un baiat de foarte mult timp. ne cunostem din scoala generala. Si in urma cu 1 luna l`am intalnit din intamplare in oras si de atunci ma tot invita sa ies afara sau in oras! Credeti ca ma place? Eu una numai stiu ce sa cred!

Răspuns Câştigător
| paulthebest a răspuns:

Iti zic sigur ca te place. Incearca sa vezi poate iese ceva frumos mai stii? Si de ce gandesti in felul asta? Daca nu vrei o relatie zii ca nu esti pregatita daca vrei incearca( stii tu incercarea moarte n-are ) cand te invita in oras accepta si vezi ce ii poate capul. Bye

3 răspunsuri:
| geotechnical a răspuns:

Peste 20 de ani, te vei intreba daca a fost bine sa nu ca ai refuza aceasta invitatie, asa ca nu stii ce ne rezerva viitorul big grin

| Simplyy a răspuns:

Eu cred ca da, te place, dar ce te face pe tine sa crezi negativ?

| YourBaby explică:

Pai tocmai asta e ca nu am refuzat. Suntem foarte compatibili din toate punctele de vedere! Dar are anumite momente in care se poarta diferit fata de restul momentelor si de aceea avem anumite indoieli big grin