| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o curiozitate : va plac fetele care poarta ochelari? Sunt atractive? Cum le priviti voi, baietii?

Multumesc happy

11 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Mai toti au fantezia sa-si dea drumul pe ochelari, deci da, sunt atractive fetele care poarta ochelari.

| RAY a răspuns:

Toate fetele sunt atractive, totul sta in modul cum stie sa se imbrace sa-si faca parul etc sa se puna in valoare, trebuie sa te pui in valoare sa te iubesti pe tine insuti ca sa poti iubi pe alti, cum e soare daca le privesc ma doare ochii sa vedem la iarna

| Wøodenpints a răspuns:

Cui ar trebui să-i pese? Și pe cine ar atrage o unealtă de îndreptat vederea?

| Naяutσ a răspuns:

Mie tot una.

| belysa a răspuns:

Ce au ochelari in mod special? Nu ochelari face omul special ci sufletul acestuia.Si da sunt persoane care chiar le sta bine cu ochelari, sau au nevoie de acestia.Sunt persoane care sunt foarte atrase de persoanele care poarta ochelari, li se par super sau special.Nu vad ce ar putea incomoda o pereche de ochelari la cineva, parerea mea cel putin.PUP

| EmaTanase a răspuns:

O fata cu ochelari, cu sanii mari, frumoasa este foarte preferata, da un aer de inteligenta dar poate sa nu fie asa, adica orice femeie e frumoasa si preferata de barbati, nu culoarea parului, nu ochelarii, nu sanii te fac o persoana atractiva xi felul in care sti sa seduci pe cineva, ca daca ai sanii cat casa si un fund mare poti sa fi doar o dorinta sexuala si nimic mai mult!

| Maxxy79 a răspuns:

Desigur ca sunt atractive si de cele mai multe ori foarte inteligente.Prietena mea are ochelari si este o scumpete de fata.Nu te lasa complexata, cine te iubeste te va iubi oricum ai fi happy. Bafta!

| Cornel1112 a răspuns:

Da la unii le plac iar altii au alte pareri mie da imi plac dar conteaza nu numai ochelarii ci si stilul.

| AnthonyParaschiv a răspuns:

Nu conteaza absolut deloc daca are ochelari sau nu,nu ochelarii ii definesc personalitatea. Daca tu te simti bine cu ea, in compania ei, nu conteaza ce zic altii ca vai, esti prieten cu ochelarista aia, sau prostii de genul.

| masakrer a răspuns:

Acelas "complex" il am si eu. si sunt baiat.Ca fata daca ai niste ochi frumosi, ochelarii ii pun in evidenta. ca baiat nu stiu laughing

| CosminutzuAl3xutzu a răspuns:

Nu conteaza ..Cum arata si ce are in suflet conteaza pentru mine ..Asta e parerea mea