| Yvonnnee a întrebat:

Buna happy Ce parere au baietii despre fetele care poarta ochelari? happy

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Deja ochelarii sunt atat de comuni incat nu cred ca mai are nimeni nicio reactie cand vede ochelari

| Nemessys a răspuns:

Mie imi plac. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi place cum arata o fata cu ochelari. Ce parere pot avea despre o fata care are un defect ce nu tine de ea? Sa fim seriosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu in general baietii ce cred despre asta. Ce cred eu? Sunt fete care chiar le stau mai bine cu ochelari decat fara. Depinde de fata.

Răspuns utilizator avertizat
| Adajamie a răspuns:

Eu sunt fata si port ochelari si sunt bagata în seamă de toți băieții deci nu cred că este o problema dacă porți ochelari sau nu