| Chachi913 a întrebat:

:* am si eu o întrebare >: băiatul de care îmi place mie a spus ca nu vrea sa fie cu mine ca vrea sa fie cu altcineva. Dar la scoala când ma vede se uita lung lung lung la mine si face tot felul de faze din astea ca sa fie prin preajma mea. Ce sa cred acum? straight face nu il înțeleg

9 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Ignoral...ca si cand nu te-ar interesa...vezi cu reactioneaza

| Chachi913 explică (pentru EaEmma):

Daca ar fi sa il ignor spune ca sunt înganfata straight face

| EaEmma a răspuns (pentru Chachi913):

Pai si el cum este? daca face za naspa...

| EaEmma a răspuns:

Ignora-l..sorry

| Melancolică a răspuns:

Poate aşa ai tu senzaţia pentru că îl placi. Dacă te-a refuzat lasă-l să stea cu cine vrea, oricum are balta peşte. happy
Baftă!

| ExPeRyMeNt a răspuns:

Da chiar asa e un porchappy aproape toti baieti sunt porci si eu ma numar printre ei el poate sta pe langa tine ca stai cu prietene deale tele frumoase si ii place de una si nu se uite la tine ci la eabig grin cred ca te-am ajutatbig grin

| Anonimul674 a răspuns:

Ii spui :,, Esti un tampit si ma plictisesti ", garantez succesul.

| carinutza373 a răspuns:

Doar spune-i asta, trebuie să ii spui că nu ti se pare normal ceea ce face pentru că are deja o prietenă, si să te lase in pace pentru că te-ai umilit destul intreband-ul daca vrea sa fie cu tine si sa stea cu iubita-sa daca tot are una! FUNDĂ?

| barbascu a răspuns:

Te pot ajuta id meu ellatuyyo69