| dolcegabb28 a întrebat:

Buna TPU happyAm si eu o intrebare.Ce as putea sa-i cumpar iubitului meu de ziua lui?face 19 acum, si am ramas in pana de ideilaughingTin sa mentionez ca i-am cam luat detoate timp de vreo 3 ani. Ursulet,Halat de baie,initiala de argint, bratara de argint, rame cu pozele noastre, felicitari, multe chestii personalizate(de aceea nu as vrea sa-i mai iau si de data asta ceva personalizat),cine si nopti romantice am tot avut partelaughing bratari lantisoare i-am tot dat... la imbracaminte nu as vrea sa ma bag pentru ca mie imi plac foarte multe lucruri dar el e cam pretentiosbig grin,tot feluri de inimioare de plus, cani ,brelocuri... i-am dat, ceas, sticla de vin, portofel,si multe altele. de obicei imi plac cadourile putin mai ciudate;si el se bucura si se amuza mult dar pana la urma m-am gandit la stilul clasic,un set cu spray si aftershave sau chestii de genu, si inca ceva. dar nu stiu ce. e prea simplu doar atat. nu? Voi ce sfat mi-ati da? Multumesc frumos:*

6 răspunsuri:
| nicol20 a răspuns:

Cumparai un parfum mai scump si renunta la trusa este un cadou elegant.Mult noroc si bafta

| BonneLess a răspuns:

Daca tot i`ai daruit tot felul de cadouri, ii poti pregati o excursie cu voi doi intr-un anume loc din tara.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Pulometru.5lei

| CiprianTPU a răspuns:

Stiu ca e cam scump, dar merita. Un parfum bestial. O sa-ti placa si tie cu siguranta :-))
http://www.aoro.ro/......-toilette/

| PiratulJeck a răspuns:

Cumpara-i o sticla de JB...si un rolex. asta mi-ar placea mie.

| dolcegabb28 explică:

Multumesc pentru raspunsuri:* dar tin sa mentionez ca parfum are. adus din alta tara... si e bestial. happy