| AlcoOolRoz a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica intrebare.am fost nevoita sa iau pastila de a 2-a zi in curand urmeaza revelionul si vreau sa ma distrez insemnand ca vreau sa consum alcool si sa fumez...Are cum sa dauneze pastilei chiar daca trec aproximativ 5 zile de cand am luat-o (in acest timp nu am consumat alcool sau tutun)

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iti va dauna ficatului. Din cate stiu eu, macar 6 saptamani nu poti consuma alcool deloc

1 răspuns:
| Florentin_6875 a răspuns:

Nu prea stiu raspunsul aici dar cred ca e de inteles ca nu e recomadnat, si nu-s tiam ca daca te imbeti si fumezi (sau tragi) se numeste distractie ci mai degraba inconsienta.