| Roxanaaaaaa a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o mica problema cu prietenul meu. Avem 16 ani, mi-am inceput viata sexuala cu el, iar acum vrea mereu asta, mereu se roaga de mine sa facem si oral, si se supara rau pentru ca nu vreau, chiar ar vrea sa ne despartim.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Deci nu-i ajunge ca ti-ai inceput viata sexuala,mult prea devreme,numai pentru el,are si pretentii acum!
Te vad pe post de cobai de experiente,de obiect sexual neinsufletit,daca-i mai accepti ceva. Dupa oral,te va ruga sa faceti si anal,dupa care nu va mai avea nimic sa te roage, curiozitatea lui va fi satisfacuta pe deplin si te va lasa ca pe o manusa veche.
Spune-i ca vrea prea multe sau lasa-l. Oricum, raul a fost facut!

| MMihai a răspuns:

Acțiunea trebuie tratată, ca la război, când cei din marele stat major, trebuie să ea decizii foarte importante, de care poate depinde chiar soarte războiului. Deci să analizăm cu o seriozitate militară. Dacă el a fost și cu altele, sau este și cu altele, tu poți face rost, de ceva boli venerice, cu poartă de intrare și cavitatea bucală. Bănuiesc că dorința vieții lui, nu ar fi să lingă frișca, de pe savarină. Frișca aia, are un gust groaznic. Drept pentru care, se va astâmpăra urgent. Dacă nu mă crezi, gustă și tu, ce gust, are frișca aia. Dacă el ține neapărat, să execute el, un oral, nu văd ce te-ai opune. O să îi vină să vomite, de la gustul respectiv și se va astâmpăra. Dacă individul nu vomită, în acele monete, pentru femeie se pare că este plăcut. ( Am încercat și eu, să o fac, dar cu toate că individele, erau perfect curate, dar am abandonat ideea. Gustul respectiv, m-a oprit, să continui acțiunea.) Despre sexul oral practicat de femeie, prima condiție, este ca bărbatul sa fie perfect curat sub toate aspectele. La capătul vălului palatin este un ceva, numit popular omuleț, sau omușor, care de fapt este un centru al vomei. Dacă este atins omulețul, persoana are tendința să vomite. Este foarte mult de scris, cum trebuie să procedeze corect, o femeie, când face ea sex oral bărbatului. Este totuși, un site frecventat de minori și nu scriu așa ceva. Tot ce au scris alții sunt parțial prostii./// 16 ani! Cam devreme pentru sex! Este cazul să utilizezi combinate/ asociate mai multe metode de evitare a unei sarcini. Pe site- ul ăsta este o vacă, Brigaela sau un nume asemănător, care dintr-o prostie supra monumentală sfătuiește fete sub 18 ani cu liceu neterminat să lase copilul. Dacă în fața unui angajator, om zdravăn la cap, se prezintă o mamă de asta, mult prea tânără, angajatorul va gândi că în fața lui este una de 4 ori cretină. Cretină că a început vița sexuală prea devreme, că a mai și rămas borțoasă, că nu a renunțat la sarcină, că nu a terminat, nici măcar liceul. Dacă mai are și altă ofertă, șansele la angajare ale mult prea tinerei mame, sunt zero barat, adică mulțimea vidă. Dacă nu o poate ajuta familia, pe fata / femeia respectivă, nici măcar să își termine liceul, pe individă o așteptă un viitor teribil de interesant și anume acela, de prostituată pe centură. Vezi și tu ce faci, în continuare, că este vorba de viața ta.

| Picasso a răspuns:

Schimba`l e prea dobitoc, daca este nevoie repet de n ori,nu e frumos din partea unui animal (partener) sa iti ceara sa faci sex cu el, ci trebuie sa te determine ( nu verbal) sa faci sex cu el, inceputul e preludiul, si restul vine de la sine! iti sugerez sa il lasi, sa il uiti stiu ca nu e greu dar e spre binele tau. si mai sunt n baieti, care tu estide vina ca nbu te pot gasi, app nu te maritzi de pe acum!
Daca e sa te maritzi de pe acum cu el adica asta de care vb, atun ci sa ma kemi si pe mine! big hug succes si ai grija de tine!

caramela
| caramela a răspuns:

Doamneeeeeee, fetelor nu cadeti in plasa baietilor, si fiti demne, chiar nu tineti deloc la demnitatea voastra? chiar totul se rezuma la perversiuni? chiar trebuie sa faceti sex oral pentru a demonstra partenerului ca il iubiti? nu ma intelegeti gresit, poate oi fi demodata, dar asta nu va da dreptul sa va bateti voi joc de trupul vostru, pacat ca tineretu in ziua de azi nu au limite, de demnitate ce sa mai vorbim ca lasa de dorit, oarecum e alegerea voastra, dar eu una nu te sfatui sa practici asa ceva nu te/va ganditi la consecinte? credeti ca asa va sta langa tine/voi? inseamna ca nu te iubeste si vrea doar sa experimenteze senzatii tari sper ca nu a jignit pe nimeni comentariul meu si iti doresc o sambata cat mai frumoasa:*:*:*:

| Any a răspuns:

Inseamna ca nu te iubeste chiar deloc.Sa fim putin seriosi trebuie sa-l intelegi ca este baiat dar nu cred ca ar trebui sa ii faci tot ce vrea el pentru ca altfel se supara.Asa cum se supara asa se si impaca.Sa fi fata desteapta si sa nu accepti toate mofturile lui si cel mai mult nu ii fa toate chestiile care ti le cere deoarece vei ajunge in curand "proasta" lui.Si chestia cu sexul oral e chiar scarbos parerea mea dar trebuie sa te gandesti ca mai trebuie sa si mananci. Fiecare este liber si face ce doreste dar chesti asta nu cred ca este chiar asa de importanta intr-o relatie.Bafta!

| *Lyttle.me* a răspuns:

Buna!
Nu ceda daca chiar nu vrei sa faceti si asta. Unii de obicei cand dau de sex vor mereu si mereu si tot timpul ceva nou. Numai vad altceva decat sex cred ca si de asta vrea sa va despartit dar iti spun mai mult ca sigur ca se va intoarce la tinehappy. El? n-am de unde sa stiu daca te iubeste sincer sau nu, vezi doar sa nu profite de tine. Numai face numai ca el, respecta si dorintele tale.nu fi la mana lui! Gandeste-te, daca nu e el, va fi mereu altul.
Mult noroc si ai grija de tine! :*

| Anonim_7591 a răspuns:

Din ce ai spus tu.pana acum ai facut ce a vrut prietenul tau doar ca sa nu se supere. Asa ca e normal ca el sa se astepte acum sa faci acelasi lucru dar dupa cum vezi lucrurile "se agraveaza" eu te-as sfatui sa nu continui sa faci tot ce spune el pentru ca nu sti unde se oate ajunge cu asta. daca se supara el nu e sfarsitul lumii dar daca tu continui sa faci tot ce zice el s-ar putea sa die sfarsitul lumii tale

| byby_5696 a răspuns:

Spune-i ca pentru tine nu prea te intereseaza asta(asa am inteles eu),ca pentru tine conteaza sentimentele,si te poti supara si tu ca el,nu numai el se poate supara,daca te iubeste isi va da seama ca gresete si va incerca sa se schimbe,spune-i ca tu il placi,si daca ti-ai inceput viata sexuala cu el,nu trebuie sa te lase,asta ar insemna ca s-a folosit de tine,daca te iubeste repet te va intelege,stiu ca nu vrei sa va despartiti,dar daca vezi ca nu face nimic,incearca sa mai lasi si tu de la tine,doar baietii se supara din orice,mai ales daca nu iese ceva ca ei,bine mai sunt si exceptii dar foarte rar, sper ca te'am ajutat, papa

| Altair92 a răspuns:

Eu unul iti zic ca ar trebui sa te desparti de el, daca e asa obsedat de sexthinking Parerea mea ar fi ca el nu te iubeste chiar atat de mult cum ai crede tu, pentru ca el doar se foloseste de tine pentru a-si satisface dorintele sexuale. Iubirea nu consta numai in sex, ci acesta vine ca o completare a iubirii. In ceea ce priveste viata sexuala, eu cred ca te-ai grabit, incat la 16 ani e prea devreme pentru un astfel de pasthinking Si faza cu sex oral, chiar nu e deloc morala. Daca ti-a cerut sa faci lucrul asta e clar ca nu te respecta, ca nu te vede ca pe o persoana iubita, ci ca un obiect care sa-i ofere lui placere. Eu te-as sfatui sa iti gasesti alt prietenhappy

| Gabitza_8201 a răspuns:

Inseamna ca doar asta urmareste.Esti sigura ca te iubeste? Invata sa pui limite daca nu cel mai bine te desparti de el.parerea mea pentru varsta ta esti prea mica.Asa ca Spor la treabalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea,nimeni nu t poate obliga sa faci ceva c nu vrei,mai ales daca e vorba d oral,care e ft scarbos(iti spun din proprie experienta)
Deci, daca nu te intelege si insista, inseamna ca nu te iubeste si nu are rost sa mai stai cu el.
Tu decizi...

| Roxanaaaaaa explică:

Ce sa fac? Ce sa inteleg? Il iubesc enorm.

| TheKidkiller a răspuns:

Ar fi trebuit sa e gandesti mai bine cu cine iti incepi viata sexuala dar oricum fapta a fost consumata...El vrea doar sa te santajeze.Arata-i ca esti independenta si ca poti rezista si fara el iar e viitor gandeste-te mai bine la ce faciwinking