| pysi a întrebat:

am si eu o nelamurire ori nu stiu cum ar fi mai coresc zis.prietenesc co o fata de undeva 2 ani.si in ultimul timp a cam inceput sa bata recordurile cu minciunile.am prinso cu minciuna nu mai stiu a cita oara.si tot zic ca prieteniea noastra sa incheiat, dupa care urmeaza 10 msg de scuzare.cred ca am iertato prea mult...simt ca nu mai pot s-o fac si a suta oara! cum sai mai explic ca nu mai pot sa vb cu ea, desi stie ca sunt 1000 de motive tot e neintelegatoare? merci

2 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Pai ar trebui sa fi u convins ca nu o mai vrei ca prietena. daca e asa, atunci nu cred ca mai este nici o problema! o poti lasa linistita sa trm msj si sa te sune.nimic din c face ea nu ar trebui sa schimbe parerea ta.u sa-i sp odata, clar si pe intelesul oricui big grin

| sSinGLe a răspuns:

Deci eu iti spun asa : Daca nu te intelegi bine cu ea cauta alta fata sunt foarte multe in lumea asta... daca o sa continui cu ea o sa traiesti in minciuna altauri de ea deci nu bine chestia asta...o sa profite de tine in fata spune ca te iubeste si la spate te vorbeste. eu iti zic sa cauti alta parerea mea! Sper sa te ajute sfatul meu. O fundita daca ti-am fost de ajutor salut