| deeaela a întrebat:

am si eu o "problema" acum cateva luni iubitul meu mi a facut pentru prima oara "oral" si de atunci imi tot face, insa eu nu ma simt asa bine, am citit pe aici si am observat ca ar trebui sa ma simt altfel. ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Daca nu iti place poti sa ii zici.
Nu e ceva " neobisnuit" si nu trebuie sa iti faci griji. happy

| deeaela explică (pentru Larisssaa):

I am spus ca eu nu ma simt asa bine si el crede ca e vina lui. ma m simtit aiurea

| Larisssaa a răspuns (pentru deeaela):

Nu e vina lui, si nici nu e vina ta.
Pur si simplu poate nu esti inca pregatita.

| tiffanylor a răspuns:

Hm. e normal. sa te simtit asa. dupa o perioada ai sa te relaxezi si o sa vez ca te simti altfel, esti emotionata(chiar daca nu esti constienta de asta) te relaxezi si o sa ti se para altfel.happy