| Noname1465 a întrebat:

Buna TPU.Am stat cu un baiat in jurul de 3 ani fara cateva luni.Sambata stateam in pat si am redeschis subectul "noi".Si i-am zis ca sa nu ma sune doar cand are nevoie de mine si mi-a zis ca daca tu nu dai nici un semn de viata eu de ce as da? Si mi-a zis ca i-ar placea sa ii mai trimit cate un mesaj sa vad ce face.Problema ii urmatoarea:Cand suntem numai noi doi ii dragut dar cand reapare cineva parca ii alta persoana.Eu ma inteleg foarte bine cu un prieten de a lui si aceasta vorbeste destul de urat de mine, dar si eu vorbesc cu prietenele mele urat de el dar ele nu se duc sa-i zica. Oare mai tine la mine?(Si desi si eu vorbesc urat de el il iubesc)

3 răspunsuri:
| Noname1465 explică:

In astia 3 ani au fost si multe despartiristraight face

| Dvxy97rulov a răspuns:

Ce relatie de rahat aveti voi? (scuza-mi expresia). Ori sunteti impreuna si vorbiti, va interesati si pana la urma va iubiti ca sunteti de 3 ani, ori sunteti ca 2 prieteni "de ocazie".

| neutrino a răspuns:

Toata lumea tine la tine, ba chiar te iubeste. Tu nu simti asta?