| anonim_4396 a întrebat:

happy Am un prieten pe care il cunosc de foarte mult timp, suntem prieteni dar acum o saptamana a fost diferit am fost la o zi de nastere si am inceput sa ne sarutam si chesti..si de o saptamana tot numai el intra pe mine si sunt foarte fericita ca da semne ca ma place si la fel si eu dar este o chestielaughing de ce nu zice odata sa mai iesim? de o saptamana vorbim zilnic dar atat.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu suferi de nerabdare,baiatul vrea sa se asigure ca tii si tu la el,poate e un traditional si vrea sa faca lucrurile temeinic si la timpul lor!
Asa ca,intai asteapta sa te intrebe daca vrei sa fiti impreuna,sa accepti tu si apoi sa ajungeti la plimbari sub clar de luna!
Stai cuminte si viseaza, bucura-te de clipele pe care le traiesti, sunt minunate si rare, apreciaza jocul si lasa-l pe el sa faca primii pasi clari, nu te grabi!

2 răspunsuri:
| xCrazyGirl a răspuns:

Ar trebui sa iesiti happy

| BenDover a răspuns:

Poate pretuieste mai mult relatia voastra de prietenie decat ceea ce crede ca ar putea fi o relatie amoroasa intre voi doi.