| InoTkd95 a întrebat:

Heii! Dupa cum bine se stie,, Every summer has a story". Povestea mea din vara asta inceput cam acu' o saptamana cand m-am indragostit de un coleg de antrenamente pe care il cunosc de ceva ani dar niciodata nu am fost asa de apropiati sa sa vorbim asa des. In ultimul timp am inceput sa iesim si sa alergam in parc dimineata impreuna, il plac, i-am spus in fata, mi-a spus ca si el ma place, as vrea sa avem o relatie dar mi-a spus ca trebuie sa am ceva rabdare pentru ca are anumite probleme de rezolvat cu niste fete. Suntem prieteni, ne spunem orice si vorbim foarte mult si astfel ne cunoastem din ce in ce mai bine. Dar oare ma tine in stand by pentru amuzament sau chiar are ceva ganduri serioase? E diferenta intre noi de 2 ani si totusi nu cred ca ar petrece atata timp cu mine doar de plictiseala. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Jhfdfd a răspuns:

thinking putin complicata treaba q el laughing, nu cred ca te tine in "stand by" doar ca sa isi bata joc de tine... eu cred ca te place si vrea sa termine q celelalte ca sa iti faca mai mult loc tie. pentru ca altfel de ce s.ar fi apropiat de tine, mai ales ca sunteti buni pr nu ar avea de ce sa iti bata joc de tine oh go on happywinking
succes q el, pentru ca eu cred ca te place si vrea sa scoata pe celelalte din viata lui oh go on, k tu sa ai loc laughing)rolling on the floor
succes inca o datawinking

| InoTkd95 explică (pentru Jhfdfd):

He he he, ai avut dreptate. Avem o relatie de o luna jumate si totul e perfect. happy

| Jhfdfd a răspuns (pentru InoTkd95):

S-a terminat de mult rolling on the floor)

| InoTkd95 explică (pentru Jhfdfd):

Nu am inteles. Ce sa se termine?

| Jhfdfd a răspuns (pentru InoTkd95):

Ne.am despartit de muult laughingrolling on the floor

8 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Nu cred ca isi bate joc de tine.Cum ai spus si tu:de ce ar petrece atata timp cu tine daca s-ar plictisi? Poate ca s-a despartit recent de cineva, sau, poate ca mai tine si la altcineva.Trebuie doar sa astepti. Poate ca vrea sa termine cu celelalte, dar, daca e unul vanat de mai multe fete nu prea e in regula...sau,cel putin nu asta e genul meu de baiat, cel putin. Oricum, in final, sfatul meu este:dai timpului timp!

| XatomisX a răspuns:

Eu cred sigur ca mai mult vrea sa ti-o puna sad esti virgina?

| ellenuk a răspuns:

Pai nu prea stiu, daca a spus ca mai are de rezolvat ceva... cred ca vrea sa dea papucii celorlalte! sper sa se termine asa '' si au trait fericiti pana la adanci batraneti" adica macar sa fiti impreuna daca va doriti amandoi! funda?

| andrei2012 a răspuns:

De ce toate fetele zic ca baietii vor sa isi bata joc de ele?
Nu sunt numai din astia care isi bat joc pe lumewinking
Daca va cunoasteti de atata timp si zici ca va intelegeti atat de bine eu zic ca nu isi bate joc.
Si eu am fost intr-o situatie asemanatoare si fata credea ca imi bat joc de ea oh go on