| Andreea_1440 a întrebat:

Buna TPU am vb cu un tip 2 ani app si acum de 10 luni incoace nu mai sunt cu el si el nu ma lasa in pace ii trim sms lu taikmiu si ii zice tot felul de chestii prostii si normal ca tata il crede i-am povesttit ca nu ma lasa in pace ca ma urmereste si la sk, ma ameninta, aseara m-am certat cu el si eu trim sms ca nu stiu ce am facut ca cica taikmiu sa nu ii poarte pica, vreau sa ma lase in pace, maine vine tata aksa si presupun ca ma ia la ture cu toate ca nu mai am nimic cu ala, ce sa fac? cum sa fac? m-am sat de el, e obsedat o ajuns sa imi fure si hainele de pe sarmalaughing e amuzant dar nu mai potsadsadsadsadajutor:*

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

O modalitate care l-ar putea linisti de tot este sa faci o plangere in scris la politie. Un cazier cred ca l-ar linisti serios.
Bafta! :*
Sau pune si tu niste prieteni baieti sa il scuture putin.winking

| Ciprian a răspuns:

Suna la politiebig grin

| L0vely a răspuns:

Buna! daca tatal tau nu te crede pune i fata in fata si sp baiatului sa repete ce a sp despre tine. sunt sigura ca se va vedea ca minte. daca nu merge asa...suna-l si cheama l pe tatal tau langa tine sa asculte (fara ca tipul sa stie ca il asculta tatal) si intreaba-l de ce nu te lasa in pace si de ce minte. in felul acesta va "recunoaste" fara sa vrea... daca nici asa nu merge du te la politie de urgenta!winking Succes!:X

| MenCool a răspuns:

Da-mi adresa vin cu niste baieti sa-l scarpinam picwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vb doi ani cu un nebun? pai asa iti trebuie. daca te incurci cu toti derbedeii.mergi la pilotie.