| Alex11231946 a întrebat:

as dori sa abordez un subiect, ati patit ca persoana de alaturi sa nu va aprecieze cand a fost cazul si dupa un timp cand a fost poate prea tarziu sa va vrea inapoi si cum a procedat acea persoana cand a fost momentul acela de revenire?

1 răspuns:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Da.Când oferi prea multă atenție, îi scade interesul.Şi apoi, când vede că te descurci singur/ă, cumva îi e rănit orgoliul, pentru că se aşteaptă să intrii în depresie şi să nu reuşeşti vreodată să treci peste.