| BulinaVerde a întrebat:

As dori sa stiu ce parere au baietii vis-a-vis de labiile mai maricele (nu, nu la femeile de 50 de ani, la tinere). Le considera scarboase?

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

As dori si eu sa stiu, de ce cand ceva e naspa se zice ca "ii ca pu..." si cand ceva ii fain, dar fain de numa numa, se zice "ce pi... ii!"?
Daca asta nu-i raspuns de ajuns de bun pentru tine, atunci ti-as spune si ce ti-as face, maybe. big grin

| Doηηa a răspuns:

Contează părerea lor?!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ai impresia ca in momentele alea mai sta cineva sa le masoare sau nu?

| Zenithf a răspuns (pentru suntserios):

Poate masoara cu limba: o limba, doua limbi... rolling on the floor

| RAY a răspuns:

Daca tu te consideri un obiect de unica folosinta e pakat, cine te iubeste te va accepta asa cum esti

| andrei1237 a răspuns:

De obicei sunt scarboase dar depinde si de caracterul fiecarei persoane. Uneori da, uneori nu.

| MiruD a răspuns:

Depinde de baiat.

| dinhoo a răspuns:

They are very hot!

| YesOMG a răspuns:

Le considera largite.(punct am zis) rolling on the floor))
De obicei baietii vorbesc des, si chiar asta a spus-o un coleg! rolling on the floor))))))))

| SUMO a răspuns:

Depinde pot fii sexy uneori

| Robert_Robii_1996 a răspuns:

Depinde de baiat, poate ii plac asa mai maricele, poate ii plac mai mici, dar asta nu inseamna ca trebuie sa fie neaparat scarboasewinking :*