| AndreeaGrama a întrebat:

As fii foarte recunoscatoare daca ati putea sa ma ajutati, am o relatie la distanta cam de un an si 2 luni(600km), inca nu am apucat sa ne vedem deloc dar in schimb il iubesc mult, el imi spune mereu ca si el ma iubeste pe mine. Amandoi avem varsta de 21 de ani,in mare parte pastram legatura pe mess, el imi tot spune ca pana acum nu a putut sa vina sa ne vedem din cauza jobului pe care il are si ca are niste datorii care trebuie sa le achite. In schimb mereu cand vine de la lucru intra pe mess si nu prea cred ca are pe altcineva. Ideea e ca eu nu stiu daca are rost sa-l mai astept sau ce trebuie sa fac pentru ca nu as vrea sa-l pierd, ati avut careva dintre voi relatii asemanatoare? Daca da, va rog spuneti-mi cum ati procedat pentru ca eu sunt comfuza. sad Va multumesc!

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

La 21 de ani, nu vorbesti pe messenger 500 de zile, te sui in tren si te lamuresti cum stau lucrurile!

| mona a răspuns:

Eu cred ca iti pierzi timpul cu relatia asta, intr-un an si ceva sa nu faca el ceva sa va vedeti macar o data e chiar culmea

| neutrino a răspuns:

Confuzia e una, prostia e altceva. Tu esti doar "comfuza" si nu ai responsabilitatea termenilor. Daca tot il iubesti atat de mult pe o distanta de 600 km, timp de 14 luni, cumpara-i bilete dus intors si asa va puteti intalni. Eventual ii platesti si datoriile, asfel incat sa ai un iubit fericit.