| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Nu reusesc sa citesc situatia clar. O vaga idee am, dar vreau pareri. Ce inseamna cand doi barbati prieteni, de vreo 30 de ani, se uita la una de 20 de ani, planuiesc impreuna sa ii atraga atentia, isi dau coate ori de cate ori o vad la serviciu? Se intampla de o perioada.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca-s doar doi papagali, care nu au curaj sa agate nici o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă măcar 1 din ei era ceva interesant, femeia de 20 de ani se băga în seamă cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă tu ești femeia de 20 de ani să nu te bagi în seamă cu ei.

| Madaxo97 a răspuns:

Înseamnă ca o plac amândoi.

| Mindfulness a răspuns:

Că vor să o folosească, apoi se pisa pe ea.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Ce vor de fapt?
Vor să facă sex cu ea.
Dacă sunt în cârdășie, cred că victima este o pradă ușoară și o vor amândoi. Și probabil, au informații false, de la vreun binevoitor care a avut de-a face cu tine.
Cel mai bine este să strângi dovezi și martori și să anunți superiori pentru hartuire. Dacă ești căsătorită, vorbește cu soțul, să le asigure un sejur gratuit la spital.
Din păcate, doar așa scapi de cuceritirii de Romania...
Totuși dacă "porcii" au în anturaj o femeie, caută să vorbești cu ea.
Vezi ce informații au suinele de tine și mai ales, de la cine.

| anonim_4396 explică (pentru WilliamQoilung2024):

Prada usoara un kkat. Nu m-am aratat interesata nicio secunda, ba chiar scarbita. Nu am fost cu nimeni, deci nu are ce informatii sa aiba despre mine niciunul.

| dusmanul86 a răspuns:

Nu contează vârstă lor. Amândurora le place cum arati si cel putin unu din ei probabil ar vrea mai mult.
In locul tau i-as întreba direct ca sa nu mai existe nelămuriri.

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Eu cred ca au W Rizz