| BlancaFantasma a întrebat:

as vrea niste sfaturi de la fete/baieti, nu conteaza. mi-am cumparat niste pantaloni scurti, cam prea scurti zic eu:s si mi se cam vede celulita de pe picioare.eu sunt slaba si inalta dar tot am celulita sora mea zice ca mi se vede oribil dar eu nu cred asta.si cum sunt prea scurti nu merge sa-i port cu maieuri mulate nu? cred ca pare cam.vulgar asa chiar daca vine bine. dar cu tricouri mai largi e ok, nu? baieti voi ce ziceti chiar asa mult conteaza daca se vede celulita de pe picioare? funda sper sa nu fiu luata la misto, eu sunt cam nesigura din fire si de aceea cer sfaturi:d big grin

7 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Mergi p tricouri mai largute

| Kittynika a răspuns:

Du-te si fa-ti masaj anticelulitic dupa cateva sedinte ai scapat de ea si poti purta ce haine vrei tu.

| Broadband a răspuns:

Cel mai urat
celulita la femei
nu ca m-ar deranja, dar mai vad fete pe strada in pantaloni scurti si tu stii ce urat se vede,
parca nu-ti mai vine sa te uiti la ia laughing

| motherfucker a răspuns:

In primul rand... majoritatea baietilor o sa spuna sau au spus deja ca e gretos. Nu e. E pur si simplu ceva normal. La voi daca vi se vede burta aia mare in fata asta inseamna ca e gretos? Si in al doilea rand: important e sa te simti tu bine in pielea ta. Nu te mai lua dupa parerea altora ca mai sunt si oameni invidiosi.

| Bbbloxber a răspuns:

Celulita provoaca greata! deci ar fi mai bine sa eviti sa se vada!

| DilauRo a răspuns:

Elena nu stiu de ce conteaza asa mult ce cred altii. Cel mai mult conteaza ce crezi tu, deci daca tu crezi ca ai arata oribil nu-i purta.Cel mai bine ar fi sa-i porti cu un tricou mai larg astfel vei fii mai sigura pe tine.

| crina_9165 a răspuns:

Iti pot lua un tricou larg si lung care vine doar pe un umar ti-ar sta bine.Si in legatura cu celulita ai grija la alimentatie.Ea este cauza celulitei tale.Eu folosesc relax&tone si crede-ma ...merge