| BlancaFantasma a întrebat:

as vrea niste sfaturi de la fete/baieti, nu conteaza. mi-am cumparat niste pantaloni scurti, cam prea scurti zic eu:s si mi se cam vede celulita de pe picioare.eu sunt slaba si inalta dar tot am celulita sora mea zice ca mi se vede oribil dar eu nu cred asta.si cum sunt prea scurti nu merge sa-i port cu maieuri mulate nu? cred ca pare cam.vulgar asa chiar daca vine bine. dar cu tricouri mai largi e ok, nu? baieti voi ce ziceti chiar asa mult conteaza daca se vede celulita de pe picioare? funda sper sa nu fiu luata la misto, eu sunt cam nesigura din fire si de aceea cer sfaturi:d big grin

3 răspunsuri:
| deniisa a răspuns:

Buna. Noi nu am vazut cum arati deci nu iti putem da un sfat 100% sigur. Analizeaza-te putin in oglinda si imagineaza-ti ca vezi pe strada o fata exact asa ca tine si gandeste-te ce parere ai avea despre ea. Cat despre pantalonii scurti de blugi, acestia merg cu tricouri mulate cu conditia sa nu fie prea vulgar gen decolteu foarte adanc sau alte lucruri.

| murgumaria85 a răspuns:

Pantalonii scurti merg foarte bine cu bluzitele gen babydoll vaporoase, iar in ceea ce priveste celulita poti sa scapi de ea cu putin sport sau masaj, sau poti sa o "maschezi " prin bronz.

| KiddaLove a răspuns:

Eu iti dau un mic sfat happy : ia-ti acei pantaloni scurti cu un maieu mulat care are un decolteu finut dar ca sa iti iei acei pantaloni ar cam trebuii sa te bronzezi putin pe picioare pentru a nu se mai vedea asa rau acea "celulita" happy