| AAARRR a întrebat:

as vrea si eu cartea " Mai las-o moale cu fantomele " de Megan Crwe , online ! As putea sa o iau de la biblioteca numai ca tata nu ma lasa sa citesc carti cu fantome, zobii etc .dau funda . [ e vorba de 2 fete , una dintre ele moare , iar cealalta poate vorbi cu spiritul fetei , astfel afla tot ce fac colegii ei si intalneste un baiat se indragosteste de el si acesta o roaga sa vb cu mama lui care este moarte( din cate am auzit)] dau funda! urgentttttttlove struck big grin

5 răspunsuri:
| AAARRR explică:

Crewe*

| mamasiita a răspuns:

Pai si la varsta asta nu te lasa cu carti de groaza? eu am 10 si am citit o gramada +a o mie de filme

| AAARRR explică (pentru mamasiita):

Spun ca sunt carti pentru handicapati si ca ma prostescoh go on...