| andreeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

as vrea si eu un sfat sincer! azi m-am certat cu iubitul dintr-un motiv aproape banal. trebuia sa ma suna la ora 23, si nu m-a sunat, si la ora 00 l-am sunat eu, si am fost foarte suparata pe el, si i-am zis ca dc nu ma sunar, iar el mi-a raspuns ca nu a vrut sa ma trezeasca, cica, si era totul bine, dar dintr-o data a inceput sa vb rece cu mine, ca si cum as fi o "carpa" atunci i-am zis sa ma lase in pace si sa nu ma mai caute, sa isi gaseasca alta fraiera care sa-l iubeasca. si i-am inchis, dupa un timp a inceput sa ma sune, si mi-a trimis sms, ca dc i-am zis asta si ca nu m-a inselat, etc. iar cand mi-a raspuns a inceput sa ma bombardeze cu cuvinte dulci, si scuze, si pareri de rau, si ca ma iubeste, si vrea sa fiu fericita langa el. iar eu l-am iertat, si ne-am impacat. intrebarea: oare ma iubeste? si am facut bine ca l-am iertat? va rog sa ma ajutati!

7 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Te-ai gandit ca poate chiar nu a vrut sa te trezeasca?
Daca iubesti o persoana incearca sa te controlezi si sa nu dai papucii imediat cum dai de greu.

| Silviu591 a răspuns:

Totusi.23 e chiar tarziu..gainile sunt adormite de mult si s-a gandit ca poate ai adormit si tutongue
nu-l mai controla..nu-ti apartine, o un om in plm..nu un obiect
si nu trebuie sa-si ceara el scuze..ci tu..vezi ai grija de atitudinea asta..altfel nu va iesi nimic bun

suntserios
| suntserios a răspuns:

In ce hal il controlezi. Are ora fixa xand trebuie sa te sune. Asta inseamna ca nu ai deloc incredere in el.

| alecsalecs a răspuns:

Daca va certati des mai bine va despartiti daca asta i prima cearta mai dai o sansa...dar asculta la mine daca in relatia voastra certurile sunt foarte dese si din banalitati mai bine desparitiva crede ma asa i cel mai bine! uite daca vrei pastram legatura si mai vb ok?

| catalin02 a răspuns:

Pai catelusul tau se gandeste la tine adica nu vroia sa te trezeasca sa te superi pe el iar daca te-a ''bombardat'' cu civinte dulci te place

| alexboyx a răspuns:

Intr-o relatie certurile sunt ceva obisnuit... daca nu va certati macar o data la cateva saptamani inseamna ca tot timpul fiecare dintre voi tace si inghite, trece cu vederea si cand se va umple paharul va fi o cearta urata urmata de despartire! eu sunt impreuna cu cineva de 3 ani si cei drept ne mai certam, pentru ca e bine sa stiu ce o deranjeaza si ea la fel, sa stie ce nu imi convine mie, deci daca va certati, e ceva normal!

| ana142 a răspuns:

Certurile intr-un cuplu sunt normale adica ai vazut tu vreo data un cuplu care nu sa cearta. Treci peste ai facut bine ca la-i iertat si chiar nu ai stat niciodata 5 min sa te gandesti ca poate chiar nu a vrut sa t trezeasca e o ora cam tarzie poate ca si el dormea asa ca nu ai de ce sa te ingrijoreziwinking