| CottonCandy a întrebat:

Buna TPU.:* Aseara am visat ca baiatul de care imi place (dar cu care "comunic" DOAR prin priviri) mi-a facut cu ochiul. Stie cineva ce semnificatie are acest vis?batting eyelashes
>Fundaaaaa; d<

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Semnificatie are doar prin faptul ca esti preocupata de persoana lui,te gandesti foarte mult si intens la el si cand adormi, il visezi.
Visele sunt proiectarea a ceea ce se afla in subconstientului nostru!
Ti-e drag tare de el, asta e tot!

| soul2soull a răspuns:

Visele sunt incercarile creierului de a crea rezolvari problemelor aparute in timpul zile sunt niste manifestari normale ale inconstientului.

| gabi911 a răspuns:

N-ar fi interesant sa ii faci cu ochiul cand il intalnestibatting eyelashes?