| Anonima3562 a întrebat:

Aseara l-am visat pe baiatul de care imi place, dar era cu alta fata si se tineu de mana, in fine straight face Stiti cumva ce semnificatie are acest vis?

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Nu interpreta visele.Visele-s doar vise si atat.Te-ai gandit prea mult la el si de aia ai visat asta happy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are o anumita semnificatie, probabil in realitate ti frica sa nu,, ti-l fure,, alta

| GeorgiaaRose a răspuns:

Te-ai gândit prea mult la el, ţi-ai făcut griji.
Ai adormit cu gândul la el şi de aceea l-ai visat.

| Anonym0uss a răspuns:

E doar un vis, nu inseamna nimic.

| bulineneserioasedecicolata a răspuns:

Esti foarte indragostita de el si cred ca ar trebui sa i spui asta. daca nu tot cu frica aia o sa fi sa nu til fure vreo fata si tot asa o sal visezi