| Ciprianalexandru a întrebat:

Astazi am si eu nevoie de ajutorul vostru. Cred ca m-am îndrăgostit.

Dar cel mai bine este sa va spun toata povestea de la capăt.
Totul a inceput anul acesta când m-am transferat in clasa ei (noi fiind in clasa a XI-a).
In prima săptamână ea a fost singura fată care mă băga in seamă, adică ma saluta.etc.
Iar apoi mi-a cerut prietenia pe facebook.
Si m-a salutat intr-o zi si de atunci am inceput sa vorbim. vorbind si lucruri de din afara scolii.
Ea a inceput sa imi puna semne precum big hug sau :*.
Ea e foarte draguta cu mine, ma ajuta mereu sa ma acomodez cat mai bine.
Dar oare credeti ca ar putea simti si ea ceva pentru mine?

Pe mine ma face sa ma indragostesc de ea cu fiecare minut pe care il vorbim in plus.
Aceasta este ea: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/......7167_n.jpg

Exista o oarecare diferenta de inaltime intre noi. Cum vi se pare din poza?
Astept raspuns cu idei de cum ar trebui sa fac in continuare ca sa ajung sa fiu cu ea.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SeeDifference a răspuns:

Mai daca tu ti asa bine legatura cu ea.
Primul pas care il ai de facut este sa intretii mai bine relatia voastra de amicitie apoi invit-o si tu in oras o conduci acasa, inainte sa plece ii dai si tu un pupic si continuati tot asa!

| Ciprianalexandru explică (pentru SeeDifference):

Mda... faza e ca ea face naveta sad.

| Ciprianalexandru explică (pentru SeeDifference):

Si sincer care e impresia ta pe care ti-a lasat-o cand ai vazut peima data poza ei? big grin (ca sa poti vedea poza selecteaza link-ul si da paste in bara de sus) Sincer pana acum e raspunsul meu preferat. Daca nu mai primesc alt raspuns tu ai funda.

| SeeDifference a răspuns (pentru Ciprianalexandru):

Mai e frumoasa fata nu am ce sa zic! Si pare de treaba

| Ciprianalexandru explică (pentru SeeDifference):

Iti multumesc pentru ajutor!

6 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Ok daca tot vb cu aceasta domnisorica despre orice eu zic ca poti sa ai bati si niste apropouri.Toate etapele care duc care o eventula Relatie pleca de la o legatura foarte puternica intre Baiat si Fata de la inceput. Oricum ca sa fi cu cineva trebuie sa fie atractie reciproca de la inceput altfel e tare greu chiar daca va intelegeti de Minune!

| IsabelaHS a răspuns:

Felele sunt cam complicate 1.eu zic sa mai aștepți puțin. Daca esti chiar asa de indrăgostit de ea poti sa ii spui ce simți dar intr-un mod discret2. Daca e o fata sensibilă ar trebui sa ai grija sa nu iți iasă totu pe dos poți sa te apropi de ea la rangul de prieten și să o cunoști mai bine 3.Scoate-o in oraș si incearca sa faci o buna impresie, dar sa fii tu insuți. Sper ca te-am ajutat. big grin