| Dragonitandee a întrebat:

astazi la scoala un baiat din clasa mea a venit la mine la banca si spunea ca vrea sa imi arate p... in timp ce isi desfacea cureaua de la pantaloni chiar in clasa. Acestui baiat i-am spus intr-o zi ca il plac, iar eu nu inteleg daca isi bate joc de mine caci dupa a spus,, Ti-ar placea nu?". Imi puteti da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mi se pare cam ciudat ce a facut mai ales ca erati in scoala de fata cu altii, trateaza-l cu indiferenta, nu il baga in seama daca face chestii din astea.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mi se pare un prost dupa parerea mea.

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu il lasam si cansi-o scotea ii bagam pixul in ea de-l lua dracu'. Boul!

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa-l tratezi cu indiferenta, deoarece unul care are un astfel de comportament deviant de imbecil retardat nu merita nici macar sa discuti cu el sau sa socializezi. Incearca sa-l ignori iar daca te simti in stare sa te confrunti cu el, fa-o fara ezitare. Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Eu zic, ca un asemenea baiat nu merita nici un pic de atentie din partea ta. Ignora-l si vezi ca va fi mai bine pentru tine.

| Doub a răspuns:

Spune-i că data viitoare, i-o tai.

| Florentina9210 a răspuns:

Bulangiu in toata regula.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mersi pentru fundita, apreciez.

| AliGab a răspuns:

Doamna...isi bate joc de tine. Ignora-l total, e nesimtit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca o are mica, e un nimeni. Ori in cel mai rau caz ii spui asa: in afara de pipi habar nu ai ce sa faci cu ea, mai boule.

| ToKen a răspuns:

Ce bou.

| Otto2014 a răspuns:

Face pe bad-boy-ul, trateaza-l cu indiferenta, trebuia sa-i dai si un sut, si mai vedea el.

| xutza a răspuns:

Ai mai mult de 12 ani?

| Adviceforeveryone a răspuns:

Buna! Acest baiat este un nesimtit si nu merita sa vorbesti cu el! Isi bate joc de tine si face misto. Nu il mai baga in seama. Daca vede ca nu ii mai dai atentie, se va potoli in cele din urma.