| Revent07 a întrebat:

astazi m-am despartiti de iubita, i-am spus tot ce am pe inima ca o vreau inapoi...nu stiu s-a suparat dintr-o data pe mine, acum cand i-am spus ca o iubesc nu stiu mi-a zis ca nu e suparata pe mine dar a sters toate pozele cu mine relatia pe fb., si acum imi zise sa o sun daca vreau...ce ii spun? ce vorbesc cu ea? ce o sa-mi spuna?

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Daaa,vorbeste cu ea! Ce conteaza pozele de pe FB, da-le naibii, daca ti-a zis c-o poti suna, ce mai stai pe ganduri...play!