| Sandor12921 a întrebat:

ati simtit vreodata sentimentul ca nu va mai doriti relatii cu fete/baieti? De o luna-doua, pur si simplu nu mai am nici o dorinta de a avea o relatie, chiar nu stiu de ce, pana acum am avut doar relatii ok, de pe urma carora nu am fost afectat, iar acum... nu mai imi vine sa imi caut o prietena

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cu toate că nu am avut parte de nici o relație până in prezent. Dar cred că ușor, ușor acolo ma îndrept. Cu cât mai mult ma apropii de subiect, cu atât mai tare încep să mă scârbesc... pur și simplu cu mentalitatea din România, o relație normală pare a fi o fantezie pentru copii. În afară de interese, prostie, prejudecăți și ignoranță nu văd nimic.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Lumea e proasta tinere asa ca vom trai singuri posibil cu roboti in viitor cu forma umana gen femeie 90 60 90 sexy

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,vine si astfel de momente cand spui gata vreau sa imi eliberez mintea de complexe, frustrari, te conformezi situatiei si mergi mai departe

| alina2k18 a răspuns:

Am sentimentu' asta de ceva timp [ peste 1 an].
Pur si simplu nu mai simt dorinta si nu am chef, prefer sa imi ocup timpul' cu orice altceva.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da de multe ori.

| AlexSalling a răspuns:

Este ceva normal. Am simtit si eu asa ceva, nu aveam chef de nimic in ceea ce priveste relatii. E doar o stare temporara, pana vei gasi persoana portivita.