| PrinceGumball a întrebat:

Azi mam masturbat pentru prima oara si vreau sa stiu daca s-a terminat cum trebuie

deci totul a decurs normal pana la final cand ceva gelatinos si alb a iesit din penisul meu.pot spune sincer ca nu era sperma cum o stie toata lumea..era transparenta.Iar urina nu are cum sa fie pentru ca facea bucle...

vreau sa stiu daca este normal. FUNDA PT UN RASPUNS CAT MAI DE INTELES.

Răspuns Câştigător
| RobyK2 a răspuns:

Nu facea bucle, poate bule.

In fine, este sperma, dar cum esti la prima masturbare deci si la prima ejaculare sperma este un alb usor transparent, cu timpul ti se v-a "colora" si va fi alb. Da, este foarte normal sa fie asa precum era si normal sa ejaculezi.

In caz ca nu ai inteles, citeste aici:

Ai facut laba pentru prima data, deci ti-a iesit sperma pentru prima data. La inceput ea este transparenta si cand o sa cresti o sa fie alba. Este normal ce ti s-a intamplat! Spor la laba.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E combinata cu urina de aia e mai transparenta, e sperma fi fara griji

| LostInBubble a răspuns:

laughing))))
Sperma extraterestra, prietene!

| ĂăăAlexandra a răspuns:

Asa este normal. Organul genital nu este suficient de dezvoltat. Este si prima masturbare. Dar fi fara grija, in timp ti se va face din alb transparent in alb!