| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU care credeti ca este cea mai mare calitate dar si cel mai mare defect al zodiei capricorn? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hi! eu sunt capricorn si cel mai mare defect cred ca este timiditatea dar si lenea iar cea mai de pret caliitate ajutarea prietenilor la nevoie

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sunt interiorizati,extrem de sensibili si incapatanati pana la cer!
Nu mai crede in zodii,cauta sa intelegi omul din fata ta,nu zodia lui!
Observa-l, intelege-l, ajuta-l sa te cunoasca si totul va fi bine.
Zodiile sunt pierdere de timp si nervi!