| krewooo a întrebat:

Cat trebuie sa aiba lungimea unui penis incat sa fie dusa la indeplinire penetrarea in orificiul ANAL( nu vaginal) al unei femei?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a reusi sa penetrezi cu ''succes'' orificiul anal, este suficient ca penisul, degetul ori obiectul folosit sa aiba lungimea de doar cativa cm. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Macar 10 cm doar nu oi vrea sa ii ajunga pana in stomac? happy0

| DanielPH a răspuns:

Macar 13,3333(3), astfel campul magnetic al bucilor vor propulsa bietul organ 360° si te vei penetra singur ca vrei, ca nu vrei si e pacat.