| andramiruna1 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac prietenului meu de ziua lui? fundita celui mai bun raspuns! multumesckiss

2 răspunsuri:
| madutza90 a răspuns:

Poti sa-i faci o pernuta personalizata cu poza voastra sau orice alt obiect...ii poti cumpara un ceas, o bratara, ursulets de plus sau chiar o cina romantica...dar uneori un simplu ''La Multi Ani'' e de ajuns! bafta!

| ancu1546 a răspuns:

Dacă ai o poză în pc cu voi doi, du-te să ţi-o scoată la imprimanta aceea specială ca să iasă lucioasă, exact ca o fotografie, şi înrămeaz-o happy mi se pare un cadou destul de drăguţ.