| CossssssminaaGbb a întrebat:

Ce cadou sa ii fac prietenului meu? :3 Vreau sa fie ceva dragut si. si special puppy dog eyes. ( in afara de perna, bratari si chestii gen. un telefon sau nu stiu X_x ). El e genul ala mai romantic. Funda ^_^

4 răspunsuri:
| Ady93 a răspuns:

Dai o zi in care sa te aiba doar pentru el, o sa ii prinda mai bine decat orice neam de cadou material.

| Maly29 a răspuns:

O poză cu voi în ramă sau un calendar cu voi; mai poți încerca și ceva făcut de tine( un tort/ o prajitura/tarta ceva) sau ceva mai îndrăzneț ca sa-i captezi atențiawinking happy

| Babygirl04 a răspuns:

Sincer, din partea mea, tu poti sa te duci cu el intr-o vacanta de ziua lui sau sa mergi cu el la un restaurant sofisticat. De cadou, ai pe categorii :
10 - 14 ani : poti sa ii iei o cravata sau un papion;
15 - 25 ani : poti sa ii iei un costum sau ceva de imbracat
+ 25 ani : o excursie cu gasca sau doar tu si el.
Sper ca te-am ajutat!

| Alexandru95 a răspuns:

I-ai putea face o felicitare gen carticica in care sa pui poze cu voi doi