| Bysnnn a întrebat:

Paaaai, am si eu o problema, vreau sa-i fac iubitului meu un cadou de Craciunn, doar ca nu prea ma pricep la chestiile astea si sunt si pretentioasa, nu vreau sa fie nimic de genul ( un tricou, o esarfa bla bla ) vreau sa fie ceva dragut si romantic,dar nici foarte." cliseu" ca sa zic asa gen o inimioara cu fata mea pe ea sau chestii de genu' asta! sa fie ceva dragut, original si simplu. vreo idee!?

5 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Gandeste-te la un lucru important pe care pana acum l-ai omis.

| alexandra2859 a răspuns:

Poate un telescop ca sa priviti impreuna stelelelaughing
nu glumeam, n-am idee.

| Bysnnn explică:

Nu vreau nici asta. e prea devreme pentru o poza in rama laughing

| helene96 a răspuns:

Daca aveti o poza impreuna, poti sa o scoti si sa o pui intr-o rama draguta

| DeniiiiLoveU a răspuns:

Daca aveti o poza draguta impreuna, poti sa o scoti si sa o pui intr-o rama draguta. Cred ca e o idee simpla si nu e deloc costisitoare.

Întrebări recente