| micutafloare a întrebat:

ce costum as putea purta de carnaval? ..am o rochie mov.ce as putea fi? cum imi confectionez un costum usor? multumesc

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Poti sa-ti faci/sa-ti cumperi o masca vieneza, daca rochia e lunga o sa fie super. daca vrei sa fi zana e la fel de simplu, se gasesc de sumparat sau iti poti faci din tull aripi si o bagheta si o sa arate foarte fain. distractie placuta!

1 răspuns:
| elisadaia a răspuns:

Pai ai putea fi o zana sau poate ceva de genul fetelor din stapanul inelelor (nu prea m-am uitat la film) dar daca ti-ai pune urechi mai lungi ca ele ai arata superb(la asta ar prinde bine un machiaj albastru sau roz)