| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ce inseamna daca ma gandesc mai mereu la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Înseamnă că îl placi sau că există ceva la el care te atrage. Altfel, de ce ţi-ar sta mai tot timpul gândul la acelaşi subiect?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,ce inseamna! Ca iti place, normal.L-ai vazut, iti place si ti-a ocupat toate gandurile!

| CoquineNoire a răspuns:

Dar la tema la mate te'ai mai gandit in ultima vreme?

| shtephie a răspuns:

Ca esti indragostita de el.

| Maothecat a răspuns:

Ca il simpatizezi/il placi

| Lexus28 a răspuns:

Ca esti foarte indragostita!

| col0rs a răspuns:

Il iubestilove struck

| Edd_4925 a răspuns:

Ca simti o repulsie patologica fata de el, ca il urasti si te dezgusta

| unknownn a răspuns:

Inseamna ca esti disperata dupa el sau ai innebunit

| Ghitulescu007 a răspuns:

Si eu patesc la fel da` nici eu nu stiu de ce.thinkinglaughing

| stefania2011 a răspuns:

Ca esti indragostita

| emodoll666 a răspuns:

Eu cred ca doar iti place de el, nu ca esti indragostita... daca esti indragostita inima iti bate tare si ai "fluturasi" in stomac