| IuliannaIuli a întrebat:

Ce inseamna daca atunci cand vorbesc cu un baiat, ma gandesc la el sau ma uit la el am "fluturasi in stomac"?

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Pai ca esti indragostitathinking, nu? Si cand te uiti la el bineinteles ca esti emotionata..Asta e tot.happy
Nu e vreo boala sau ceva.

5 răspunsuri:
| crisiss a răspuns:

Mai fetito dupa parerea ta ce crezi ca ar puta sa insemne? aaaaaaaaaaa?
oare ca esti indragostita!? acum pe bune ce inseamna ca"am fluturasi in stomac"? asta o stie si un copil de 5 ani
Ceea ce vreau sa spun e ca tu ti-ai dat singura intrebarea la acest raspuns e ca si cum ai intreba dc iese soarele dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ti-a bagat omizi pe gat. ce poate sa insemne?

| PulbereDeStea a răspuns:

Inseamna ca iti place un pic de el. Ceva fluturasi pentru ca iti place de el dar pot fi si daca nu esti obisnuita sa stai in preajma baietilor sau nu prea ai avut relatii.Acum sa nu te dai la toti numa ca sa iti dispara fluturasii, ca apoi poate o iei pe alta cale 'gresita'.Fi tu insuti.

| IuliannaIuli explică (pentru PulbereDeStea):

Sunt foarte obisnuita cu baietiiwinking Jucam fotbal anul trecut cu ei pe teren dar anuul acesta a venit in clasa. noastra un baiat si... cand il vad am fluturasi in stomac. Oricum, nu-s genul de pers. care sa se dea la toti baietii din scoalawinkinglaughing

| JustMe6378962 a răspuns:

Inseamna ca iti cam place de el...happy